استقلال با مشت های آهنین مقابل الدحیل

به گزارش افکارنیوز،

  شکست در مشهد مقابل پدیده باعث شد تا در اتفاقی غیرمنتظره مهر پایان روی پرونده کاری وینفرد شفر در استقلال بخورد و این مربی آلمانی هم تنها نامش در تاریخ باشگاه به یادگار باقی بماند. انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان جانشین موقت مرد آلمانی باعث شد تا از دیروز رسما دوران پساشفر با هدایت تیم تهرانی توسط مجیدی استارت بخورد تا اولین گام از پنج گام باقی مانده تا انتهای فصل محکم برداشته شود.

سه بازی داخلی در کنار دو بازی آسیایی مهم با الدحیل و العین می توانست سرنوشتی متفاوت برای استقلالی ها بعد از روزهای تلخ گذشته رقم بزند بلکه معجزه ای بزرگ شکل بگیرد. اولین گام با موفقیت برداشته شد گرچه فراز و نشیب ها نشان داد بازیکنان استقلال هنوز در شوک اتفاقات روزهای گذشته هستند و به آرامش نرسیدند.

برد 4-2 مقابل استقلال خوزستان در کنار سه امتیاز شیرین برای امیدوار شدن در کورس بالانشینان، یک پیام مهم و امیدوارکننده دیگر هم داشت آن هم بازگشت اعتماد به نفس و روحیه ای که استقلال برای مصاف با رقبای سرسخت آسیایی نیاز داشت. مشت های گره کرده فرهاد مجیدی و سایر نیمکت نشینان استقلال حاوی این پیام بود که آنها تمایلی به کوتاه آمدن ندارند و تا آخرین لحظه برای سربلندی در آزمون پنج گانه باقی مانده تا انتهای فصل امیدوار خواهند بود.


حالا استقلالی ها با مشت های گره کرده و آهنین برای مصاف سرنوشت ساز با الدحیل آماده می شوند تا هم انتقام شکست 3-0 بازی رفت را از پولدارهای قطری بگیرند هم معادلات در گروه مرگ آسیا را به سود خود تغییر دهند.

 

خوشحالی مجیدی بعد از برد برابر استقلال خوزستان

 

خوشحالی کادر استقلال پس از برد برابر استقلال خوزستان