با صعود چلسی فینال لیگ اروپا هم تمام انگلیسی شد

به گزارش افکارنیوز،

 تیم فوتبال چلسی با برتری در ضربات پنالتی بازی برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ اروپا مقابل میهمانش، اینتراخت فرانکفورت، فینال این رقابت‌ها را هم مانند لیگ قهرمانان اروپا، تمام انگلیسی کرد.

 بازی ورزشگاه استمفوردبریج با گل لوفتوس‌چیک در دقیقه 28 برای چلسی شروع شد، اما لوکا یوویچ، ستاره اینتراخت و بازیکن فصل آینده رئال مادرید با گلزنی در دقیقه 47 بازی را به تساوی کشاند.

در نهایت با تساوی یک – یک در بازی رفت و شکل‌گیری نتیجه مشابه در جدال دور برگشت بازی به دو وقت 15 دقیقه‌ای کشیده شد، اما تلاش دو تیم ثمری نداشت تا بازی در ضربات پنالتی دنبال شود.

در این مرحله ضربات چلسی توسط راس بارکلی، جورجینیو، داوید لوئیز و ادن ازار به گل تبدیل شد و ضربه سزار آزپیلیکوئتا از دست رفت. اینتراخت هم توسط سباستین آلر، لوکا یوویچ و دی گوژمان به گل رسید و با از دست رفتن ضربات مارتین هینترگر و پاچینچیا، چلسی با برتری 4 بر 3 در ضربات پنالتی به فینال راه یافت.

 به این ترتیب درست مثل لیگ قهرمانان اروپا در لیگ اروپا هم فینالی تمام انگلیسی را شاهد خواهیم بود و چلسی و آرسنال در شهر باکو، دربی لندن را برای فتح جام انجام خواهند داد.