انتقاد تند یک پیشکسوت پرسپولیس از بازی تیم برانکو

به گزارش افکارنیوز،

حسین کاشی‌نژاد در مورد شکست پرسپولیس مقابل پاختاکور ازبکستان،‌گفت: بازی جالب ندیدیم و پرسپولیس به نظر می‌رسد نشاط ندارد و در ساق بازیکنان خستگی مشاهده می‌شود. پرسپولیس که در همه نقاط روان بود اما الان بازیکنان خسته به نظر می‌رسند.

وی در مورد اینکه چرا پرسپولیس در نیم فصل دوم عملکرد خوبی نداشته است،‌ تصریح کرد: مسائل روحی و روانی هم مطرح است. پرسپولیس تا دو روز قبل مشکلات مالی داشتیم. تیم در سه جبهه رقابت می‌کند و وقتی باشگاه به تعهداتش عمل نمی‌کند بازیکنان از لحاظ روحی و روانی افت می‌کنند. بازیکنان واقعا خسته هستند. نمی‌دانم چه باید بگویم. تا به الان هیچ نکته مثبتی از بودیمیر ندیدم. او در جلو زمین باقی می‌ماند. می‌دانم شرح وظیفه وجود دارد اما وقتی او در نیمه دوم می‌آید باید به خط حمله نشاط بدهد. به جای اینکه او بدود و علیپور کمی انرژی ذخیره کند او به زمین می‌آید و اتفاقی نمی‌افتد. از سوی دیگر خیلی از بازیکنان پرسپولیس هم با درد بازی می‌کنند. پرسپولیس آن نشاطی که انتظار داریم را ندارد. 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا در این شرایط قهرمانی پرسپولیس با خطر رو به رو نشده است،‌گفت: فکر نمی‌کنم اینطور باشد. به بازی با ماشین سازی خوشبین هستم. البته اگر تیم در آن مسابقه نتیجه نگیرد. قهرمانی می‌تواند تحت شعاع قرار بگیرد. ماشین سازی برای بالا کشیدن تراکتورسازی و سپاهان انگیزه زیادی دارد و قطعا پاداش‌هایی هم برای این تیم در نظر گرفته می‌شود. اگر پرسپولیس عملکرد روز گذشته را تکرار کند ممکن است مقابل ماشین سازی نتیجه نگیرد.

کاشانی نژاد در مورد اینکه آیا عملکرد پرسپولیس در این فصل رضایت بخش بوده است،‌ اظهار داشت: نمی‌توانیم بگوییم عملکرد پرسپولیس بد است. این تیم یک دوره نایب قهرمان و دو دوره متوالی قهرمان شده است. تیم الان با اختلاف سه امتیاز صدرنشین است اما انتظار ما از پرسپولیس بسیار بیشتر است. پرسپولیس آن تیمی نیست که مقابل السد هجومی بازی می‌کند و با گلزنی سیامک نعمتی به فینال می‌رود.

کاشی‌نژاد در مورد اینکه آیا ممکن است  بازیکنان پرسپولیس اشباع شده باشند، گفت: پرسپولیس در این مدت خیلی پول به کشور وارد کرده است.  حضور این تیم در فینال آسیا درآمد زیادی به همراه داشت. اینکه با اعضای تیم تسویه نمی‌کنند خیلی بد است. خیلی سخت است که یک مربی تیمش را سه سال در سطح اول حفظ کند و با انگیزه برای قهرمانی رقابت کند. این کار بسیار مشکلی است که برانکو انجام داده است. نتایج خوب است اما ما انتظار داریم پرسپولیس اگر به تساوی هم می‌رسد با نشاط بازی کند. نتایج پرسپولیس بد نیست اما آن بازی زیبایی که انتظار داریم را از تیم نمی‌بینیم.