از جایگاه پرسپولیسی‌ها فیلم گرفتیم

به گزارش افکارنیوز،

سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی گفت:‌ از هواداران تشکر می‌کنم که در جو بسیار خوبی برگزار شد و مشکل خاصی به وجود نیامد. از یگان ویژه هم بابت شرایط خوبی که در استادیوم برقرار کردند تشکر می‌کنیم.

وی در مورد اینکه جایگاهی به هواداران پرسپولیس اختصاص پیدا کرد، گفت:‌بله یک جایگاه به هواداران پرسپولیس اختصاص دادیم که جایگاه کنار آن را هم خالی نگه داشتیم که درگیری بین هواداران ایجاد نشود. خوشبختانه مشکلی هم به وجود نیامد و از جایگاهی که به پرسپولیسی‌ها اختصاص دادیم فیلم و عکس هم گرفتیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه در فضای مجازی فیلمی مبنی بر درگیری برخی هواداران تراکتور و پرسپولیس منتشر شده بود، گفت:‌باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود هواداری به صورت سازماندهی شده‌ای ندارند اما هواداران آنها به ورزشگاه می‌آیند.ما هم جایگاهی به آنها اختصاص دادیم. اگر هواداری از پرسپولیس آمده باید به جایگاه مخصوص خودشان می‌رفتند که متاسفانه هواداری نیامد و در آنجا کسی حضور نیافت.

وی در مورد اینکه جو ورزشگاه چطور بود، عنوان کرد: کمی فحاشی صورت گرفت که امیدواریم این مسائل به پایان برسد هم باشگاه‌ها به کشورمان تعلق دارد و فرقی بین استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور وجود ندارد. مسابقات فوتبال با حضور این تیم‌ها شکل می‌گیرد. اگر یکی از این تیم‌ها حضور نداشته باشند لیگی ما نداریم. هوادار واقعی سرمایه فوتبال است و باید شاهد حضور هوادار واقعی در ورزشگاه باشیم. جو ورزشگاه باید به شکلی باشد که خانواده‌ها فرزندانشان را به ورزشگاه بیاورند ولی اگر وضعیت جوی به این صورت باشد کسی جرات نمی‌کند فرزندش را به ورزشگاه بفرستد.گذشته را فراموش نکردیم. آن زمان جو ورزشگاه بد نبود و این شعارها را نمی‌دادند الان فقط فحاشی می‌شود. امروز هم اتفاقی نیفتاد اما در برخی دقایق سنگ پراکنی‌هایی شد که خوب نبود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به اتوبوس پرسپولیس سنگ پرانی شد،؛ گفت:‌وضعیت خوبی برای تیم پرسپولیس در نظر گرفته شد و آنها از جایگاه CIP وارد شدند. در مسیر هم تیم از جلو و عقب توسط پلیس اسکورت شد اما در همین حین یک موتورسوار سنگی به شیشه پرتاب کرد که خوشبختانه کسی آسیب ندید و سریع با آن برخورد دش و آن فرد هم هوادار تراکتور نبوده و باید مشخص شود چرا این کار را انجام داده و از کجا آمده است.